Beata Wośkowiak
uczyła się technik decoupage w wiodących firmach hobbystycznych we Włoszech, Hiszpanii, RPA i na Węgrzech. Od lat prowadzi szkolenia stacjonarne w Skoczowie oraz w zaprzyjaźnionych firmach na terenie całej Polski. Podczas jej szkoleń rozwiniecie Państwo swoją kreatywność i poznacie wszystkie sekrety zdobienia. Beata pracowała już z wieloma pasjonatami, razem z nimi stworzyła wiele małych dzieł sztuki.

Na tym warsztacie odkryjesz zupełnie na nowo efekt koronki. To bogata kompozycja z papierem ryżowym z kolekcji „Stara Koronka” w przestrzennej dekoracji z nowej pasty Soft Clay z transferem i szablonami.

Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 220 zł, czas trwania ok. 5-6 h.

Opłata rezerwacyjna: 220 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm