Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Ile kredensów pomalujesz?

Era dużo i tanio się skończyła. Zaczęłam bacznie i świadomie rozglądać się wokół siebie. Stwierdzam z zawstydzeniem, że dałam się po prostu nabrać. Dużo, tanio, przemysłowo oznacza tylko ... gorzej.

Warstwowo

Bombka, którą można zobaczyć poniżej przypomina górę ubrań, które zakładam zimą - jest warstwowa. Jesień i święta to czas na projekty przestrzenne. Dlaczego właśnie wtedy po nie sięgam? Bo można je bezpiecznie zamknąć.

To jak widzimy się?

Jedna z moich najważniejszych lekcji z mijającego roku, z których skorzystałam to działanie z tym co mam. Nie odkładam już decyzji, nie planuję "aż kupię odpowiedni sprzęt, aż będę więcej umiała, aż się zapiszę na kurs".

Zdążysz z prezentami

Mam jedyną w życiu szansę zobaczenia najpiękniejszego wodospadu na świecie. Jest tylko jedno "ale". Muszę tam dolecieć awionetką i dopłynąć łodzią. Kiedy patrzę na pilota, jego rozpiętą koszulę i poimprezowy wizerunek, a później na coś co przypomina fiata 126 P z przypiętymi skrzydłami szczerze nie wiem czy dam radę. Boję się latać. Nawet Jumbo jet'em.

Uratowane popołudnie

Jest gorące letnie popołudnie. Postanawiamy spontanicznie zjeść w pobliskiej pizzerii. Przedzieramy się przez falę upału, docieramy na miejsce. Zajmujemy wolny stolik, jest domowa przemiła atmosfera. I właśnie wtedy pada pierwsze "mamo, no kiedy będzie to nasze jedzenieeeee", które od tej pory padnie kilkadziesiąt razy zanim kelnerka zdąży do nas podejść. "No, ale mamoooo".

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji