Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Piękno, relaks, odpoczynek

W tym roku niespodziewanie dla samej siebie zaplanowałam wypoczynek po świętach. Było to najfajniejszych kilka godzin tuż przed końcem grudnia, które udało mi się spędzić w milczeniu, przy świecach, otoczona zapachem żurawiny i olejków.

Filozofia uzdrawiającego środowiska

Czy zdarzyło Ci się patrzeć na otaczające przedmioty użytkowe i myśleć o nich z odrazą? Lub przeciwnie - wejść, rozejrzeć się i poczuć spokój i ukojenie? Istnieje filozofia, która zakłada, że środowisko powinno nam służyć i uzdrawiać. Architekci i projektanci, którzy stosują tą zasadę zwracają szczególną uwagę na ​​kolory i materiały. Ich zadaniem jest wpływ na dobrobyt użytkowników przestrzeni. To zrównoważone użycie materiałów, funkcjonalności, wykorzystanie koloru i połączenia między tym co wewnątrz, a na zewnątrz.

Wesołych Świąt

Jak co roku, w ten wyjątkowy czas życzeń ślę Ci moc spokoju, dużo zdrowia, mnóstwo pomysłów i wspaniałego wypoczynku.

Trzeba włożyć trochę serca

Na ostatniej prostej tuż przed świętami mam dla Ciebie coś, co wymaga odrobiny serca. Delikatne spękania dwuskładnikowe. Nazwa trochę Cię naprowadzi, a miodowy kolor składnika numer dwa powinien upewnić, że ten rodzaj preparatu wymaga ... głaskania.

Rób po swojemu

Całkiem niedawno brałam udział w warsztatach szycia. Temat bardzo przyjemny, piękna torba. Jednak podczas pracy czułam się bardzo zagubiona. Nie wiedziałam co będziemy robić po kolei, dlaczego mam wycinać coś o takim wymiarze, a nie innym, brakowało mi jakiegoś planu czy rozpiski, nie mówiąc o kartce na koniec ze ściągą na przyszłość. Chaos, niestety niezbyt twórczy.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji