Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Stałam kiedyś w długiej kolejce

To do drewna, to plastik, to papier. Siedziałam w pracowni, patrzyłam na swoje ulubione prace warsztatowe, a w myślach segregowałam je według kontenerów na wysypisku. Od jakiegoś czasu miałam dość i ta myśl jako jedyna mi pomagała. „Zamknę pracownię i wszytko wyrzucę!” Wiedziałam jednak, że to tylko fantazja, bo nikt nie wyrzuca swoich marzeń.

Mam dla Ciebie coś słodkiego

Technikę postarzania cukrem nazywam na swój użytek efektem kornika. Wykorzystuję ją dość często przy stylizacji mebli, zwłaszcza do stylu rustykalnego. Jej autorką jest Gabi Sólyom i to ona wprowadziła ją na warsztaty.

Kultowe spękania jednoskładnikowe, DIY

Dawno, dawno temu ktoś napisał w internecie: preparat do spękań jednoskładnikowych i farbę można nakładać tylko w jednym kierunku. Od tego czasu ta opinia krąży po świecie, forach internetowych, opisach na opakowaniach i warsztatach.

Mój sposób klejenia na żelazko, DIY

Po co właściwie jest to klejenie na żelazko? Żeby było wygodniej! Czasami mam do przyklejenia całą serwetkę, np. chciałabym okleić całą tacę. Zdarza się, że oklejam nietypowy kształt - np. serduszko, w filmie poniżej całe jajo. Sięgam wtedy po żelazko.

Klejenie serwetek, DIY, tutorial

Mieszkam w kraju o najlepszym z możliwych zaopatrzeniu w materiały hobby, więc nie kleję białkiem, wikolem ani magikiem. Nie będę też gotować kleju z mąki :).

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji