Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Wyróżnione treści:

Stałam kiedyś w długiej kolejce Spędziłam ponad 1460 dni na nauce To lepsze niż SPA

 

Kolory Duikera

Pamięta pierwsze wyrazy, kroki, potknięcia i łagodne upadki. Pomagało umyć rączki, sięgnąć po talerzyk, zapalić światło. Stała na nim lepiąc pierniki, malując pisanki. Po kilku latach przestawiane z kąta w kąt trafiło do piwnicy. Nie wiadomo czy to idealny kształt, czy sentyment kazały je zatrzymać i schować. Dziecięce krzesełko.

Brama do ...

PEWNEGO RAZU przed bramą do nieba zgromadziły się setki dusz należących do mężczyzn i kobiet, którzy zmarli tego dnia. Święty Piotr, domniemany strażnik rajskich bram, kierował ruchem. – Zgodnie z wytycznymi „Szefa” będziemy tworzyć trzy wielkie grupy gości według obserwacji opierającej się na dziesięciorgu przykazań. Pierwszą grupę tworzą ci, którzy przynajmniej raz naruszyli wszystkie przykazania. Drugą grupę tworzą ci, którzy przynajmniej raz naruszyli jedno z dziesięciorga przykazań. I ostatnią grupę – którą przypuszczalnie uważamy za najbardziej liczną – tworzą ci, którzy nigdy w życiu nie złamali żadnego z dziesięciorga przykazań.

Kiełkująca trawa i kwitnąca jabłoń

Czas przyspieszył i nagle mam do zrobienia ostatnią w tym sezonie ozdobę wielkanocną. Nie zdążyłam wykorzystać mnóstwa pomysłów, ale od czego jest sezon zimowy. To, co technicznie zmieści się na pisance z powodzeniem można zmieścić na kuli.

Sposób na serwetkę

"Łączka" to bardzo łatwy efekt malarski, który jest sposobem na serwetkę w kwiaty. Idealnie pasuje na obiekty typu kanka, konewka, dzban lub garnek. Wykorzystuję go od wielu lat i jeszcze mi się znudził. Potrzebujesz do niego tylko kilku kolorów farby akrylowej - białego, zielonego, niebieskiego i ewentualnie żółtego, serwetki w kwiaty na łące, kleju lub/oraz lakieru. Przydają się okrągłe pędzle gąbkowe.

Co zrobić z pękniętą pisanką?

Pisanki i bombki akrylowe to jeden z najtrudniejszych materiałów do transportu. Widziałam już mnóstwo mniej i bardziej udanych pomysłów na ich ichronę, magazynowanie i przesyłkę, ale prawda jest taka, że zawsze liczę się z uszkodzeniami. Zanim trafią do mnie od producenta jadą wiele kilometrów, a są bardzo kruche i nieodporne na zarysowania.

Archiwum

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji