Zapraszam na nowe intensywne warsztaty cieniowania, na których nauczymy się kilku zagadnień na przykładzie trzech przedmiotów. Cieniowania, zwłaszacza pittorico to temat, który jest powszechnie uznany za trudny i wielu pasjonatów decoupage mimo wieloletniego doświadczenia zupełnie go nie wykorzystuje.
Na podstawie obserwacji wielu kursantów opracowałam technikę, która zawsze wychodzi :)! Proste zasady, pomoc w doborze kolorów i odpowiednio dobrane preparaty i narzędzia to podstawa sukcesu.
Wykonamy szyld z dedykowanym napisem i cieniowaniami pittorico, poznamy technikę tworzenia dynamicznego i kolorowego tła, uzupełnionego efektowaną strukturą i bieleniem. Ozdobimy drewnianą szkatułkę-książkę stosując techniki domalowywania motywów. Wykorzystamy elementy z nowych papierów ryżowych i klasycznych. Specjalistyczne pędzle i gąbki ułatwią start w kierunku własnej twórczości. Jedno pociągnięcie wystarczy do wyczarowania listka, kilka kropek zamienia się w pole lawendy. To zupełnie proste, a efekty przejdą Wasze oczekiwania.
Jeśli lubisz farby i kolory, masz chęć spróbować swoich sił w malowaniu a tylko brakuje ci warsztatu - te zajęcia są dla Ciebie!

Wykonamy:
- szyld z cieniowaniami pittorico z dedykowanym napisem
- pudełko książkę z nowymi cieniowaniami malarskimi
- herbaciarkę z domalowywanym motywem impresjonistycznym

Pracujemy wyłącznie na materiałach profesjonalnych, a gotowe prace uczestnicy zabierają ze sobą.

Czego nauczymy się na tym warsztacie:
- pracy z medium opóźniającym schnięcie akryli
- wykorzystania pasty żelowej
- budowania strukturalnego tła
- domalowywania - kontynuacji motywów z papieru
- pracy z farbami akrylowymi
- wykorzystania szablonów
- pracy z papierem klasycznym i ryżowym
- wykorzystania serwetek
- bielenia
- zabezpieczania prac

Czas trwania: ok. 8 godziny
Cena: 249 zł
Opłata rezerwacyjna: 249 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorota Freitag, Piekary 10 m. 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m. 3, Poznań.