Kurs online

Kurs decoupage

Rodzaje kursu:

BASIC instrukcja video i plik PDF (e-book)

PRO instrukcja video i plik PDF (e-book) z kreatywną paczką z materiałami, bonusy, konsultacja skype (60 minut)

PREMIUM Kurs zawodowy (30 godzin, 7 lekcji), instrukcja video i plik PDF (e-book) z kreatywną paczką z materiałami, bonusy, konsultacja skype (7x60 minut), zaświadczenie i certyfikat, udział w zamkniętej grupie na facebooku, gdzie można swobodnie konsultować swoje postępy, wyjaśniać wątpliwości, inspirować się.

Narzędzia

Jeśli zaczęłaś już swoją przygodę z decoupage z pewnością dysponujesz własnymi narzędziami. Możesz TUTAJ sprawdzić, czy masz wszystko to, co będzie ci potrzebne. Jeśli dopiero chcesz się nauczyć i zaczynasz bez narzędzi przygotowałam dla Ciebie specjalny zestaw. Możesz go zamówić TUTAJ. Lista narzędzi w formie PDF znajduje się TUTAJ.

Dla kogo jest ten kurs?

Jesteś osobą początkującą, chcesz poznać technikę decoupage, ale masz utrudniony dostęp do warsztatów stacjonarnych (masz małe dzieci, mieszkasz daleko od Poznania, opiekujesz się kimś i nie możesz swobodnie wyjść z domu, albo po prostu lubisz uczyć się w domowym zaciszu)

Lubisz oglądać materiały video, ale nie wiesz jakie materiały zgromadzić i od czego zacząć

Nie chcesz uczyć się na własnych błędach, wolisz pracować sprawdzonymi metodami, właściwymi narzędziami i na profesjonalnych materiałach

Co dostajesz?

instrukcję KROK PO KROKU w formie video z komentarzem dźwiękowym i napisami. Każdy projekt omawiam bardzo dokładnie, uwzględniając różne sposoby uczenia się.  

instrukcję PDF w formie e-booka do wydrukowania. Jest to doskonała ściąga w momencie, kiedy nie masz komputera pod ręką, a chcesz przypomnieć sobie jak wykonać poszczególne kroki.

listę materiałów użytych do wykonania projektu. Pamiętaj proszę, że to sugestia. Zachęcam do eksperymentowania, łączenia różnych rozwiązań. Dostarczam te sprawdzone przeze mnie i używane na warsztatach stacjonarnych. Zawsze tylko profesjonalne.

konsultację online przez skype (wersja PRO i PREMIUM). Do każdego projektu daję ci możliwość osobistej konsultacji online. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Pamiętaj, żeby były związane z wykonywanym projektem. Wystarczy, że masz/założysz konto na skype, prześlesz mi nazwę Twojego konta (login) mailowo i ustalisz ze mną datę i godzinę.

bonusy (wersja PRO i PREMIUM). To dodatkowe nagrania video na Twojej stronie kursu dotyczące innych technik, projektów, porad.       

Sprawdź jak będzie wyglądała Twoja strona z zamówionym kursem: kliknij TUTAJ
Zobacz moje instrukcje o poszczególnych technikach i próbki kursów z projektami: YouTube lub Vimeo

Autorka strony

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji