Powertex przestrzennie - misa w technice stone art

Misy, które stworzymy opierają się na gotowych półfabrykatach i masie, którą sami stworzymy. Nauczymy się wykonywać ciekawe efekty strukturalne w oparciu o tkaniny. Dodatkowo wykorzystamy technikę złoceń i farby kredowe. Wykonanie misy nie wymaga żadnych umiejętności.

Obraz strukturalny powertex

Kiedy pierwszy raz pokazałam swoje prace wykonane za pomocą Powertexu usłyszałam - "jak z galerii!!!" To ogromny komplement biorąc pod uwagę minimalny nakład pracy i dużą dozę zabawy, która towarzyszyła mi podczas pracy nad płótnami z Powertexem.

Decoupage i cieniowania wielobarwne - pittorico

Zapraszam na nowe intensywne warsztaty cieniowania, na których nauczymy się kilku zagadnień na przykładzie trzech przedmiotów. Cieniowania, zwłaszacza pittorico to temat, który jest powszechnie uznany za trudny i wielu pasjonatów decoupage mimo wieloletniego doświadczenia zupełnie go nie wykorzystuje. Na podstawie obserwacji wielu kursantów opracowałam technikę, która zawsze wychodzi :)! Proste zasady, pomoc w doborze kolorów i odpowiednio dobrane preparaty i narzędzia to podstawa sukcesu.

Decouapge i transfer - przenoszenie zdjęć i wydruków

Zapraszam na wyjatkowy intensywny warsztat dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z przenoszeniem grafik i indywidualizacją prac w technice decoupage. Przedmiotem zajęć jest technika transferu prawostronnego, lewostronnego i lawendowego. Omówimy każdą z nich wykonując osobny przedmiot.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji