Powertex wielkanocnie

Wiosenna edycja warsztatów o technice powertex na przykładzie pisanek. Podczas jednego warsztatu wykonamy 3 projekty używając kilku technik przydatnych do samodzielnego tworzenia rzeźb i obrazów. Efekt kamienia - stone art, patynowanie i bielenie, spękania, stemple i barwienie. Wykonamy wspólnie różne typy mas plastycznych. Będzie barwnie, różnorodnie i twórczo.

Plener z farbami kredowymi

Weekendowe wyjazdowe warsztaty o farbach kredowych, podczas których wspólnie popracujemy nad 4 projektami. Cena warsztatów zawiera nocleg, wyżywienie (obiadokolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę). Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Relax w Tarnowie Jeziernym.

Grecka książka mixmediowa

Tajemnicza księga - pudełko z przestrzenną dekoracją mixmediową. Praca w stylu vintage, bogato zdobiona. Wykonana za pomocą farb kredowych, nowych elastycznych dekorów drewnianych, kwiatów i metalowych dodatków. To pudełko ma również bogate wnętrze zdobione papierem i dodatkami skrzącymi. 

Włoski obraz mimediowy

Obraz przestrzenny na blejtramie na bazie papieru ryżowego z kolekcji „Stara Koronka”. Połączony z reliefami, transferem i papierem stone. Techniki mixmediowe połączone w kompozycji patchworkowej z decoupage.

Decoupage i bombki sospeso

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się jak z niezwykłej, bezbarwnej, termoplastycznej folii wykonać wypukłe dekoracje w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji