Postacie powertex projekt Masaj

Aby nauczyć się budować postaci w technice powertex nie musisz być rzeźbiarzem. Ta intuicyjna technika oparta na półfabrykatach to najczystsza przyjemność z twórczej zabawy. Podczas tego warsztatu wykonasz postać w stylu afrykańskim. Soczyste barwy i wyjątkowe struktury to doskonały wstęp do budowania postaci.

Postacie powertex projekt Pan Pędzelek

Już nigdy nie wyrzucisz starego pędzla! Na tym warsztacie nauczysz się jak stworzyć z niego wyjątkową rzeźbę w stylu abstrakcyjnym. Soczyste barwy i wyjątkowe struktury to doskonały wstęp do budowania postaci.

Decoupage i bombki mixmediowe

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia elementów decoupage i mixmediowych w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, 2 projekty, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Decoupage i efekt juty

Opanowałaś już kilka technik decoupage i szukasz dla siebie nowości, inspiracji, wyzwania? Lubisz łączyć materiały i struktury, poszukujesz nowych technik malarskich, chcesz doskonalić warsztat? A może jesteś osobą początkującą, ale po prostu podoba Ci się to pudełko?

Decoupage i efekt drewna

Podczas zajęć wykonamy pudło na kapelusze z efektem postarzanych desek z pasty mixmediowej, papieru ryżowego i farb kredowych, wykorzystamy postarzanie i cieniowanie farbami olejnymi.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji