Efekt rdzy

Podczas warsztatu wykonamy pudełko z imitacją starych zardzewiałych drzwi. To strukturalny projekt, który zawiera elementy stone art i barwienie pigmentami oraz farbami mineralnymi.

Powertex wielkanocnie

Wiosenna edycja warsztatów o technice powertex na przykładzie pisanek. Podczas jednego warsztatu wykonamy 3 projekty używając kilku technik przydatnych do samodzielnego tworzenia rzeźb i obrazów. Efekt kamienia - stone art, patynowanie i bielenie, spękania, stemple i barwienie. Wykonamy wspólnie różne typy mas plastycznych. Będzie barwnie, różnorodnie i twórczo.

Włoski obraz mimediowy

Obraz przestrzenny na blejtramie na bazie papieru ryżowego z kolekcji „Stara Koronka”. Połączony z reliefami, transferem i papierem stone. Techniki mixmediowe połączone w kompozycji patchworkowej z decoupage.

Decoupage i bombki sospeso

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się jak z niezwykłej, bezbarwnej, termoplastycznej folii wykonać wypukłe dekoracje w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Decoupage i bombki z miasteczkiem

Świat miniaturowych zaśnieżonych miasteczek, do których można zajrzeć przez cienką szybkę bombki. Dwa sprawdzone sposoby na budowanie przestrzennych domków podczas jednego popołudnia. Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. Około 5 godzin, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji