Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Wyróżnione treści:

Stałam kiedyś w długiej kolejce Spędziłam ponad 1460 dni na nauce To lepsze niż SPA

 

Nie zauważyłam swojego zniknięcia

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z rękodziełem było nas naprawdę niewiele. Kilka pracowni w całej Polsce. Znałyśmy się, szanowałyśmy i byłyśmy bardzo rozpoznawalne. W internecie na hasło decoupage wyskakiwało kilka stron. Świat rękodzieła był prosty, przejrzysty i przewidywalny.

Nie chodzi o brak umiejętności

Właśnie wróciłam z imprezy Tribute to DIRTY DANCING Music and Dance Show. Jak większość nastolatek oglądałam Dirty Dancing milion razy, znałam ścieżkę dźwiękową i oczywiście marzyłam o Johnn'ym, który nauczy mnie tańczyć. Będzie poprawiał ramę, uczył kroków i uniesie wysoko nad głowami zachwyconych widzów. Niestety kiedy rozdawano talenty, ja stanęłam tylko w kolejce po manualne, a ekspresja tańcem jest mi zupełnie obca. Było wiele prób, mniej lub bardziej żenujących. Pozwoliły mi upewnić się, że jedyne, w czym się jakoś odnajduję to pogo na imprezach masowych skierowanych do trudnej młodzieży.

Notorycznie odkładam nowości

Zdarza Ci się pójść na warsztat, zachwycić się efektem swojej pracy, kupić całe zestawy potrzebnych produktów, a potem na długie miesiące odkładać technikę, której się nauczyłaś?

Łatwiej nie będzie - cieniowania

Na specjalne życzenie ukochanego, zmiana koncepcji - zamiast efektu dżinsu pudełko na pastę do butów w tonacji ciemnych brązów. Podobno nie wszystko w tym domu ma być niebieskie :).

Transfer dla początkujących

Jeśli świat profesjonalnych papierów i serwetek do decoupage to dla Ciebie już za mało, przyszedł czas na naukę transferu i wykorzystanie indywidualnych grafik.

Archiwum

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji