Więcej treści, DIY i tutoriali znajdziesz na stronie: http://kreatywniecom.blogspot.com/

Wyróżnione treści:

Stałam kiedyś w długiej kolejce Spędziłam ponad 1460 dni na nauce To lepsze niż SPA

 

Meble paletowe - transfer ekspresowy

Zainspirowana czyimś mądrym filmem o porządkowaniu przedpokoju postanowiłam zrobić wieszak. To pierwszy mój projekt praktycznie od zera, polegający nie tylko na pomalowaniu, ale również na złożeniu całości. Czyli prawdziwe DIY. W zamierzeniu deska ma imitować palety - stemple z desek i widoczne słoje drewna. Wykorzystałam kawałek półki, który został po montażu kuchennych mebli.

Na dzień dobry

Lubię skupiać się na pozytywnych drobiazgach, które upiększają dzień. Niezależnie od pory roku znajduję coś drobnego, co składa się na małe rytuały. Kawa, joga, mały spacer. Czasami uśmiech, kiedy sięgam po wyprasoną koszulę z wieszaka. Ze specjalnego wieszaka :). Możesz zrobić własny w jedno popołudnie. Wystarczy, że zaprojektujesz napis (imię, powitanie, zabawne zdanie), odwrócisz go w lustrzanym odbiciu i wydrukujesz.

Plamy i zacieki, papier klasyczny na pud

Pudełko na herbatę to bardzo wdzięczny obiekt do malowania. Ma wystarczającą powierzchnię do ozdabiania i jest użytkowe. To połączenie lubię najbardziej. Na poniższym pudełku testuję nowe farby kredowe marki La Pajarita.

Spękania powertex na obrazie

Spękania powertex to w gruncie rzeczy niezbyt skomplikowane zadanie. W końcu w ofercie Powertex jest specjalny proszek 3DEasyFlex. Jak łatwo się domyślić wystarczy użyć proszku i płynu powertex. Spękania muszą wyjść. Efekty są niesamowite.

Archiwum

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji