Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Różnorodność technik, 3 godziny i 2 zjawiskowe bombki podczas jednego warsztatu.Po tym warsztacie będziesz umiała:
- łączyć różne techniki decoupage, mixedmedia, 3D
- domalowywać tło
- używać nowych materiałów - pasty heavy body, struturalnej, tekturek, past śniegowych, mgiełek
- łączyć elementy przestrzenne
- używać foremek i odlewów (z żywicy i past)

Na warsztacie wykonasz ze mną dwie duże bombki z elementami przestrzennymi. Zastosujemy znane elementy technik mixmediowych, tekturki, żywicę epoksydową i foremki silikonowe. Nauczę Cię tworzyć wielopoziomowe kompozycje, które ukryte w przestrzenej bombce wprowadzą Cię w zimowy i świąteczny nastrój. Gotowe bombki oczywiście zabierasz ze sobą.  
 
Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 170 zł, czas trwania ok. 4 h.

Opłata rezerwacyjna: 170 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm