Klimat świąt zamknięty w 4 zimowych obrazkach. Każdy z nich to inne możliwości na zdobienie, mnóstwo past śnieżnych, elementy okolicznościowe i przestrzenne! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Po tym warsztacie będziesz umiała:

- łączyć różne techniki decoupage i przestrzenne

- pracowac z papierem ryżowym

- używać nowych materiałów - past, tekturek, past śniegowych, elelemntów okolicznościowych

- łączyć elementy przestrzenne


Na warsztacie wykonasz ze mną dużą bombkę z elementami przestrzennymi.  Nauczę Cię tworzyć kompozycje, które ukryte w przestrzenej bombce wprowadzą Cię w zimowy i świąteczny nastrój. Gotową bombkę oczywiście zabierasz ze sobą.  

Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 130 zł, czas trwania ok. 3 h.

Opłata rezerwacyjna: 130 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm