Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się jak z niezwykłej, bezbarwnej, termoplastycznej folii wykonać wypukłe dekoracje w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Po tym warsztacie będziesz umiała:
- używać folii sospeso (komponować tło, motyw, wycinać i kształtować folię na gorąco)
- zastosować efekt szronu/lodu
- komponować motywy z papieru ryżowego
- używać nowych materiałów - folii sospeso, żywicy sospeso, kryształków, tekturek, past śniegowych
- łączyć elementy przestrzenne

Na warsztacie wykonasz ze mną dużą bombkę z elementami przestrzennymi. Zastosujemy elementy technik mixmediowych, tekturki, żywicę epoksydową i papier mineralny. Nauczę Cię tworzyć wielopoziomowe kompozycje, które ukryte w przestrzenej bombce wprowadzą Cię w zimowy i świąteczny nastrój. Gotową bombkę oczywiście zabierasz ze sobą.  
 
Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 190 zł, czas trwania ok. 4 h.

Opłata rezerwacyjna: 190 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm