Świat miniaturowych zaśnieżonych miasteczek, do których można zajrzeć przez cienką szybkę bombki. Dwa sprawdzone sposoby na budowanie przestrzennych domków podczas jednego popołudnia. Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. Około 5 godzin, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.


Po tym warsztacie będziesz umiała:

- budować dwa rodzaje domków, z makiety i z kartonu poli
- domalowywać tło z krajobrazem
- komponować elementy z przestrzennych bomkach
- używać nowych materiałów - past śniegowych, elelemntów okolicznościowych

Na warsztacie wykonasz ze mną dwie duże bombki z domkami wewnątrz.  Nauczę Cię tworzyć miasteczka, które ukryte w przestrzenej bombce wprowadzą Cię w zimowy i świąteczny nastrój. Gotowe bombki oczywiście zabierasz ze sobą.  

Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 249 zł, czas trwania ok. 5-6 h.

Opłata rezerwacyjna: 249 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm