Opanowałaś już kilka technik decoupage i szukasz dla siebie nowości, inspiracji, wyzwania? Lubisz łączyć materiały i struktury, poszukujesz nowych technik malarskich, chcesz doskonalić warsztat?
A może jesteś osobą początkującą, ale po prostu podoba Ci się to pudełko?

Co nowego znajdziesz dla siebie w tej technice:
- efekt strukturalny uzyskany za pomocą pasty modelarskiej
- nowy sposób malowania, laserunkowe nakładanie farby
- elementy przestrzenne wykonane z żywicy epoksydowej i foremek
- cieniowanie monochromatyczne czyli jednobarwne
- praca z szablonami
- praca z papierem ryżowym, kompozycja, przyklejanie

Na warsztacie wykonasz ze mną pudełko na chusteczki z efektem juty (jeansu), elementami decoupage, cieniowania, malowania laserunkowego i scrapbookingu. Technikę juty/jeansu możesz łączyć z innymi, wykorzystać na wielu rodzajach podłoża, dostosować do wybranej kolorystyki. Gotowe pudełko oczywiście zabierasz ze sobą. Autorem programu jest firma Stamperia.  
 
Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 170 zł, czas trwania ok. 4 h.

Opłata rezerwacyjna: 170 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm