Decoupage i bombki z miasteczkiem

Świat miniaturowych zaśnieżonych miasteczek, do których można zajrzeć przez cienką szybkę bombki. Dwa sprawdzone sposoby na budowanie przestrzennych domków podczas jednego popołudnia. Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. Około 5 godzin, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Decoupage i bombki mixmediowe

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia elementów decoupage i mixmediowych w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, 2 projekty, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Decoupage i bombki sospeso

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się jak z niezwykłej, bezbarwnej, termoplastycznej folii wykonać wypukłe dekoracje w klimacie świątecznym te zajęcia są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Decoupage i bombka cztery strony świata

Klimat świąt zamknięty w 4 zimowych obrazkach. Każdy z nich to inne możliwości na zdobienie, mnóstwo past śnieżnych, elementy okolicznościowe i przestrzenne! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Ikona decoupage

Chcesz nauczyć się złoceń i reliefów? Opanowałaś już kilka technik decoupage i szukasz dla siebie nowości, inspiracji, wyzwania? Lubisz łączyć materiały i struktury, poszukujesz nowych technik, chcesz doskonalić warsztat? A może jesteś osobą początkującą, ale po prostu podoba Ci się ikona?

Zimowe domki decoupage - warsztat o technikach 3D

Świat zaśnieżonych świątecznych domków. Dwa sprawdzone sposoby na budowanie efektu 3D na przykładzie papieru klasycznego. Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. Około 3 godzin, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Muzyczne impresje decoupage

Technika decoupage 3D w nowej odsłonie. Mimo wielu lat praktyki ciągle odkrywam coś nowego i ten projekt Stamperii jest tego najlepszym przykładem. Pokażę Ci pasty, które znasz, w zupełnie nowym zastosowaniu! Sięgniemy po nowe produkty, żeby wzmocnić efekty strukturalne. Proste zasady, pomoc w doborze kolorów, odpowiednio dobrane preparaty i narzędzia to podstawa sukcesu.

Włoski obraz mimediowy

Obraz przestrzenny na blejtramie na bazie papieru ryżowego z kolekcji „Stara Koronka”. Połączony z reliefami, transferem i papierem stone. Techniki mixmediowe połączone w kompozycji patchworkowej z decoupage.

Decoupage i efekt juty

Opanowałaś już kilka technik decoupage i szukasz dla siebie nowości, inspiracji, wyzwania? Lubisz łączyć materiały i struktury, poszukujesz nowych technik malarskich, chcesz doskonalić warsztat? A może jesteś osobą początkującą, ale po prostu podoba Ci się to pudełko?

Decoupage i efekt drewna

Podczas zajęć wykonamy pudło na kapelusze z efektem postarzanych desek z pasty mixmediowej, papieru ryżowego i farb kredowych, wykorzystamy postarzanie i cieniowanie farbami olejnymi.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji