Planujesz remont, nie chcesz inwestować w nowe meble, a stare nie pasują? Przyjdź na intensywne warsztaty stylizacji mebli farbami kredowymi. Dzięki zupełnie prostym technicznym wskazówkom możesz osiągnąć spektakularne efekty w stylu shabby chic, vintage, eco chic. Przecierki, stylizacja szablonami, reliefy, transfery, bielenie, patynowanie - wszystkiego nauczysz się na przykładzie dwóch przedmiotów. Omówimy krótko różne techniki malarskie, jak również różne narzędzia pracy. Po tym warsztacie będziesz dokładnie wiedziała jak zabrać się za malowanie dużych powierzchni – szaf, komód, stołów, krzeseł i jakie techniki wybrać, żeby pasowały do Twojej koncepcji.Czego nauczę Cię na warsztacie:
- pracy z farbami kredowymi,
- technik malarskich pozwalających uzyskać postarzające efekty
- transferu
- pracy z szablonami
- reliefów
- bielenia lub patynowania

Zapewniam:
- niezapomniane wrażenia z przyjemności posługiwania się farbami kredowymi w dostępnej palecie
- zestaw szablonów - nasze około 10-letnie zbiory
- niezbędne narzędzia pracy
- wskazówki instruktora, przyjazną atmosferę i mały poczęstunek.

Czas trwania: ok. 6 godzin
Cena: 249 zł

Opłata rezerwacyjna: 249 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorota Freitag, Piekary 10 m. 3, Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m. 3, Poznań. 

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm