Kursy online

Twój własny projekt decoupage

Kurs online dla początkujących.

Trudne nazwy preparatów i mało dokładne instrukcje?
 
Czujesz, że technika decoupage jest dla Ciebie, ale nie chcesz się uczyć na błędach i marnować materiałów?
 
Nie masz jak wziąć udziału w warsztatach stacjonarnych, ale lubisz uczyć się z kimś doświadczonym, kto poprowadzi Cię krok po kroku i zapewni sprawdzone na setkach uczestników techniki i profesjonalne materiały?

Czy kurs decoupage online jest dla mnie?

Czy da się nauczyć rękodzieła na odległość?

Trudne nazwy produktów, brak tłumaczeń, szum informacyjny, niespradzone źródła.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z techniką decoupage na naszym rynku nie było produktów profesjonalnych. Przywoziłam je z zagranicy.

Dziś mamy nadmiar wszystkiego. Kiedy oglądasz ofertę w sklepie online lub podchodzisz do półki z preparatami ich ilość może wydawać się przytłaczająca. Trudne nazwy, brak tłumaczeń, niejasne instrukcje, nieznana kolejność, co z czym połączyć, czy na pewno dobrze wybrałam?

Niezliczona ilość instrukcji w internecie powoduje większy chaos i trudność ze znalezieniem sprawdzonych wskazówek z pewnego źródła. Nie zawsze jest też możliwość wzięcia udziału w warsztatach – wystarczy, że mieszkasz daleko od najbliższej pracowni, często wyjeżdżasz służbowo, opiekujesz się dziećmi lub kimś z rodziny.

Kreatywna paczka, wskazówki krok po kroku i osobisty instruktor.

A gdyby tak, któregoś dnia kurier przyniósł kreatywną paczkę z wszystkimi potrzebnymi, sprawdzonymi i profesjonalnymi materiałami? Na twojej skrzynce pocztowej czeka już opisowa instrukcja krok po kroku do wydrukowania, a wraz z nią film z komentarzem głosowym i napisami. Twój osobisty instruktor pokazuje na nim co zrobić, w jakiej kolejności, na co zwrócić uwagę. Film możesz zatrzymać w każdej chwili i powtórzyć dowolny fragment kiedy tylko chcesz.


A jeśli podczas pracy lub po jej zakończeniu masz wątpliwości możesz spotkać swojego instruktora za pomocą Facebooka nie wychodząc z domu … Ty tylko twórz i ciesz się czasem dla siebie!
"Twój własny projekt decoupage w 3 dni – kurs online dla poczatkujących" zawiera techniki i wskazówki sprawdzone w pracy z setkami uczestników warsztatów stacjonarnych. Dzięki niemu unikniesz rozterek przy wyborze pierwszych preparatów, krok po kroku nauczysz się jak ich używać i odkryjesz prawdziwą radość tworzenia.

Wychodzę z założenia, że interesując się technikami manualnymi masz już w domu jakieś narzędzia. Być może brakuje Ci tylko pędzla lub nożyczek. Dlatego KREATYWNA PACZKA nie zawiera narzędzi. Listę narzędzi otrzymasz wraz z kursem, a brakujące elementy znajdziesz w sklepie internetowym.

Kurs to jasne i skuteczne wskazówki dla osób stawiających pierwsze kroki

Nie trzeba być osobą uzdolnioną, żeby osiągnąć sukces

Wyjmujesz materiały z kreatywniej paczki, oglądasz, czytasz, notujesz i wiesz jak tworzyć
 

Pracujesz w swoim tempie,  wtedy kiedy możesz, a w razie wątpliwości spisujesz pytania i możesz je ze mną omówić

Nazywam się Dorota Freitag i prowadzę warsztaty kreatywne.

Moje klientki to zabiegane kobiety. Zmagają się z mnóstwem obowiązków, łączą różne role i czasami zapominają o sobie.
Pomagam im odpocząć i twórczo się zrelaksować.
Dbam o ich rozwój i dostarczam praktycznych umiejętności. Dzięki moim warsztatom nie tylko łapią dystans, ale wiedzą jak odmienić wnętrza swoich domów. Potrafią nadać przedmiotom drugie życie i samodzielnie wykonują upominki dla najbliższych.

Jak to działa? To proste!

Jak zapisać się na kurs i co dostanę?

1. Klikasz w kurs, który wybrałaś
Wybierasz kurs, którego potrzebujesz, klikasz w "kup teraz". Strona przeniesie się do sklepu internetowego.
2. Opłać kurs
Wybierz opcję, która Ci bardziej odpowiada. Jeśli masz swoje materiały kup kurs BEZ materiałów. Jeśli wolisz dostać wszystko w komplecie kup kurs z Kreatywną Paczką.
3. Poczytaj ebooka i przygotuj narzędzia
W odpowiedzi na zamówienie otrzymasz pliki z ebookiem, spis materiałów i narzędzi. Jeśli wybrałaś paczkę - już jest w przygotowaniu i niedługo kurier ci ją dostarczy.
4. Korzystaj z filmów na Facebookowej grupie, w razie czego służę Ci pomocą
Dodam Cię do tajnej grupy na Facebooku. Znajdziesz tu wszystkie instrukcje. Pracuj w swoim tempie, a w razie czego zadawaj pytania - pomogę!

Co mówią inni o mnie i o kursach ...

Kurs jak wszystkie inne jest bardzo dobry. Genialne jest to, że został podzielony na etapy. Dla mnie nic nie trzeba zmieniać.
- Uczestniczka kursu online

W mojej ocenie to bardzo dobry kurs, przeznaczony dla początkujących i dobrze dopasowany dla takich osób, czyli stosunkowo krótkie lekcje, które pozwalają na "ogarnięcie" pracy, kolejnych jej etapów, również instrukcje w jasny i klarowny sposób omawiają wykonywane czynności, dobór materiałów, nie są przegadane, bez zbędnych ozdobników słownych. Jak dla mnie super!
- Uczestniczka kursu online

Już podczas pierwszych warsztatów zostałam zaczarowana. Obudził się we mnie dawno zapomniany zmysł artystyczny. Radość tworzenia nieszablonowych, niepowtarzalnych przedmiotów. Wychodząc z pracowni podjęłam decyzję: chcę więcej.
- Katarzyna Gałecka

Wybierz kurs dla siebie:

Pudełko na chusteczki- spękania jednoskładnikowe

 1. Jak poprawnie i skutecznie wykonać spękania jednoskładnikowe
 2. Jak pracować z papierem ryżowym
 3. Jak używać szablonu
 4. Jak lakierować lakierem matowym

Pudełko na ciastka - delikatne spękania dwuskładnikowe

 1. Technika delikatnych spękań dwuskładnikowych
 2. Suche shabby chic
 3. Technika postarzania cukrem
 4. Patynowanie
 5. Jak używać szablonu
 6. Jak pracować z woskiem

Ikona decoupage - złocenia i reliefy

 1. Technika złoceń szlagmetalem w arkuszach
 2. Jak używać szablonu do reliefów
 3. Jak pracować z papierem klasycznym
 4. Jak cieniować bitumem
 5. Jak lakierować lakierem z połyskiem
 6. Jak wykonać reliefy

Autorka strony

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji