Szukasz ciekawych inspiracji? Punktem wyjściowym tego warsztatu będzie prosty cytat, przekonanie, sentencja. Intuicja poprowadzi Cię w wyborach treści, a ja będę wspierać jeśli chodzi o dobór technik. Ten warsztat jest niesamowicie emocjonalny, jednocześnie wnosi sporo technik. Nauczysz się malować techniką suchego pędzla. Punktem wyjściowym będzie kolor czarny. Zastosujemy złocenia, szablony, papier ryżowy i mnóstwo dodatków mixmediowych. Wybierz cytat, a ja zajmę się środkami wyrazu.

Na tym warsztacie odkryjesz zupełnie na nowo technikę mixmedia i decoupage. Nabierzesz innej perspektywy i odkryjesz nowe zagadnienia techniczne. Wszystko to w emocjonującej formie malowania intuicyjnego.

Warsztat nie wymaga z Twojej strony żadnego przygotowania. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały czekają na Ciebie w pracowni.

Cena 170 zł, czas trwania ok. 3-4 h.

Opłata rezerwacyjna: 170 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm