Decoupage i bombki sospeso

Przestrzennie, klimatycznie, świątecznie! Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się jak z niezwykłej, bezbarwnej, termoplastycznej folii wykonać wypukłe dekoracje w klimacie świątecznym te zajęcia są dla Ciebie. 3 godziny, mnóstwo technik, nowe doświadczenia.

Spękania powertex

Lubisz kolory i chcesz spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. Na warsztacie nauczę Cię tworzenia struktur ze spękaniami. W zależności od proporcji i materiałów można utworzyć różne wielkości spękań. Pokażę Ci również niezwykłą technikę kolorowania woskiem. Stworzysz niezwykłą rzeźbę inspirowaną naturą.

Powertex stone art - kobiety

Kawałki tkanin i styropian to baza do powstania niezwykłych sylwetek kobiecych. Technika stone art w nowej odsłonie. Niezwykłe efekty, dużo technik, klasyczne kształty. Program, który dostarcza wielu artystycznych wrażeń.

Wrak - obraz strukturalny powertex

Mroczny, mglisty, morski krajobraz ze zjawiskowym wrakiem statku. Zardzewiały kadłub, efekty specjalne, technika stone art. Te warsztat to ogromna inspiracja dla entuzjastów powertexu i nie tylko.

Pouring - artystyczne wylewanie farb

Pouring czyli artystyczne wylewanie farb to namacalne doświadczanie koloru. Intuicyjna technika malarska, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Abstrakcyjne obrazy wprost eksplodują kolorem.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji