Weekendowe wyjazdowe warsztaty o farbach kredowych, podczas których wspólnie popracujemy nad 4 projektami. Cena warsztatów zawiera nocleg, wyżywienie (obiadokolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę). Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Relax w Tarnowie Jeziernym.

Program warsztatów:
Dzień 1 - (1) Grecka księga mixmediowa, (2) techniki malowania farbami kredowymi - transfery, przecierki
Dzień 2 - (1) techniki malowania farbami kredowymi - bielenie, szablony, (2) stylizacja własnego mebla


Nie musisz szlifować swojego mebla, który chcesz pomalować.

Skąd wzięła się moja fascynacja farbami mineralnymi? Bo lubię pracować z najlepszymi :).
Wykorzystuję farby do stylizacji mebli w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Moja formuła warsztatowa, zakłada, że każdy uczestnik przynosi swój mebel - nigdy nie wiem jaki. Mam więc na warsztacie płyty, okleiny, lakierowane drewno lub podłoże pokryte kilkoma warstwami farby ftalowej czyli olejnej. Założenie jest takie, że stylizacja ma się zakończyć w ciągu 3-4 godzin. Jakie farby sprostają takiemu zadaniu? Tylko mineralne. Mają nieporównywalną przyczepność, nie wymagają użycia primerów, do tego są bardzo trwałe.
Odnajduję się w stylistyce vintage, eco chic, shabby chic, loft i rustykalnej. Techniki malarskie, które stosuję doskonale współgrają z właściwościami farb mineralnych - widoczne ślady pędzla i przecierki to efekt zamierzonych starań.
Fascynuje mnie głęboki matowy odcień tych farb i lubię wyczuwać je pod palcami. Do tego nie posiadają zapachu, a producent starannie dobrał do nich mieszankę naturalnych wosków i doskonały lakier.

Przywieź swój mebel na warsztaty stylizacji wyjątkowymi farbami kredowymi. Dzięki zupełnie prostym technicznym wskazówkom możesz osiągnąć spektakularne efekty w stylu shabby chic, vintage, eco chic. Wielokolorowe przecierki, stylizacja szablonami, patynowanie - wszystkiego nauczysz się na przykładzie własnego mebla. Omówimy krótko różne style dekoracji mebli na przykładzie zdjęć, jak również różne narzędzia pracy.

Proszę o przemyślane decyzje odnośnie obiektu warsztatowego, malowanie to trochę sport wysiłkowy :) - zawsze można skonsultować się też telefonicznie:
602 210 868. Zależy nam na tym, żeby podczas 4 godzin skończyć pracę nad projektem. 

Cena 689 zł, (z noclegiem i wyżywieniem)

Opłata rezerwacyjna: 689 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorotg Freitag, Piekary 10 m 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Ośrodek Wypoczynkowy Relax w Tarnowie Jeziernym

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm