Farby marki fleur to najbardziej niezawodny i pewny partner w technice artystycznego wylewania farb. Pouring to namacalne doświadczanie koloru. Intuicyjna technika malarska, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Abstrakcyjne obrazy wprost eksplodują kolorem. To Twój własny mikrokosmos.

Choć ma to być przede wszystkim intuicyjna zabawa, nie obędzie się bez wskazówek technicznych. Pokażę Ci w jaki sposób dobierać kolory, używać narzędzi, opowiem o medium pouring i marbling. Poćwiczymy różne techniki na małych podobraziach (20x20 cm) po to, żeby stworzyć finalne dzieło.Prace wykonane techniką pouringu schną czasami do 48 h. Jeśli planujesz zabrać je ze sobą przygotuj płaskie kartony jak do pizzy tak żeby zmieścić 3 płótna o wielkości 20x20 cm i jedno 40x40 cm. Prace możesz też pozostawić w pracowni i odebrać po dwóch dniach lub zamówić dostawę paczkomatem.

Warsztat jest przeznaczony dla każdego. Nie trzeba mieć umiejętności artystycznych. Zapraszam wszystkich, którzy mają chęć odpocząć i doświadczyć czegoś twórczego.

Czas trwania: 3 godziny
Cena: 220 zł

Opłata rezerwacyjna: 220 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorota Freitag, Piekary 10 m. 3, Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m. 3, Poznań. 

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm