Transfer powertex

Na warsztacie nauczymy się przede wszystkim przenosić wydruki laserowe na różne powierznie. Stworzymy niesamowity, strukturalny i wielopoziomowy obraz na bazie gotowej grafiki, powertexu, patyn i dodatków. Umiejętności zdobyte na kursie można wykorzystać również do innych projektów wymagających przenoszenia grafik. Na zajęcia można przynieść również własne wydruki - format min. A4, wydruk laserowy/ksero.

Powertex wielkanocnie

Wiosenna edycja warsztatów o technice powertex na przykładzie pisanek. Podczas jednego warsztatu wykonamy 3 projekty używając kilku technik przydatnych do samodzielnego tworzenia rzeźb i obrazów. Efekt kamienia - stone art, patynowanie i bielenie, spękania, stemple i barwienie. Wykonamy wspólnie różne typy mas plastycznych. Będzie barwnie, różnorodnie i twórczo.

Efekt rdzy

Podczas warsztatu wykonamy pudełko z imitacją starych zardzewiałych drzwi. To strukturalny projekt, który zawiera elementy stone art i barwienie pigmentami oraz farbami mineralnymi.

Uwiecznij wspomnienia - powertex mixmedia

Każdy z nas ma pod ręką przedmioty, których trudno się pozbyć, bo wiążą nas z nimi wspomnienia. Kuchenne przybory, nożyczki od babci, zaschnięte pędzle, śrubki od taty. Uwiecznij je na mixmediowym przestrzennym obrazie powertex. Przynieś swoje skarby, a wspólnie ułożymy z nich kompozycję godną oprawy i ekspozycji!

Obraz strukturalny powertex

Kiedy pierwszy raz pokazałam swoje prace wykonane za pomocą Powertexu usłyszałam - "jak z galerii!!!" To ogromny komplement biorąc pod uwagę minimalny nakład pracy i dużą dozę zabawy, która towarzyszyła mi podczas pracy nad płótnami z Powertexem.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji