Efekt rdzy

Podczas warsztatu wykonamy pudełko z imitacją starych zardzewiałych drzwi. To strukturalny projekt, który zawiera elementy stone art i barwienie pigmentami oraz farbami mineralnymi.

Transfer powertex

Na warsztacie nauczymy się przede wszystkim przenosić wydruki laserowe na różne powierznie. Stworzymy niesamowity, strukturalny i wielopoziomowy obraz na bazie gotowej grafiki, powertexu, patyn i dodatków. Umiejętności zdobyte na kursie można wykorzystać również do innych projektów wymagających przenoszenia grafik. Na zajęcia można przynieść również własne wydruki - format min. A4, wydruk laserowy/ksero.

Powertex wielkanocnie

Wiosenna edycja warsztatów o technice powertex na przykładzie pisanek. Podczas jednego warsztatu wykonamy 3 projekty używając kilku technik przydatnych do samodzielnego tworzenia rzeźb i obrazów. Efekt kamienia - stone art, patynowanie i bielenie, spękania, stemple i barwienie. Wykonamy wspólnie różne typy mas plastycznych. Będzie barwnie, różnorodnie i twórczo.

Powertex - Zora, postać siedząca

Kawałki tkanin i gipsowa głowa to baza do powstania niezwykłej sylwetki kobiecej - joginki lub tancerki, która zastygła w odpoczynku i podczas rozmyślania. Zwiewny, nietypowy projekt powertex.

Wrak - obraz strukturalny powertex

Mroczny, mglisty, morski krajobraz ze zjawiskowym wrakiem statku. Zardzewiały kadłub, efekty specjalne, technika stone art. Te warsztat to ogromna inspiracja dla entuzjastów powertexu i nie tylko.

Obraz strukturalny powertex

Kiedy pierwszy raz pokazałam swoje prace wykonane za pomocą Powertexu usłyszałam - "jak z galerii!!!" To ogromny komplement biorąc pod uwagę minimalny nakład pracy i dużą dozę zabawy, która towarzyszyła mi podczas pracy nad płótnami z Powertexem.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji