Każde miasto ma swoje symbole. Bamberka to jeden z nich. Najbardziej romantyczne miejsce w Poznaniu, gdzie spotykają się pary przed wyjściem na pierwszą randkę. Stojąc tam z aparatem i robiąc notatki czułam się jak w Weronie. Moja Bamberka to kobieta dojrzała, silna i pewna swojej wartości. Zdjęłam jej z ramion koromysło, dość już się nanosiła. Ta rzeźba to mój prywatny ukłon w stronę Poznania, mojej drugiej ojczyzny.

Warsztat powertex w Kreatywnie.com

Na tym warsztacie nauczę Cię tworzyć rzeźby przestrzenne z pomocą ... kawałków tkanin i gipsowej główki! Stworzymy kobiecą postać, wyjątkowe struktury, użyjemy tkanin i technik metalizowania.

Technika stone art w nowej odsłonie. Program, który dostarcza wielu artystycznych wrażeń.

Powertex to uniwersalny, wszechstronny i nieszkodliwy dla środowiska utwardzacz na bazie wody. Stwarza w praktyce nieograniczone możliwości łączenia chłonnych materiałów, takich jak tkanina, papier, karton, skóra z samoutwardzalnymi glinami, betonem, kamieniem, ceramiką, gipsem, drewnem, piaskiem. Funkcjonuje zarówno jako spoiwo jak również baza do produktów takich jak Stone Art, pigmentów i past.

Dzięki Powertex można stworzyć rzeźby ogrodowe, misy, dekoracje okolicznościowe, obrazy, biżuterię, i o wiele więcej!


Czas trwania: 4-5 godzin

Cena: 219 zł

Warsztat jest tylko w formie ONLINE. Co zrobić żeby się zapisać?

Wystarczy mieć konto na Facebooku i kupić zestaw: https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Zestaw-Bamberka-do-warsztatu-online/1896

Dodaj mnie do znajomych na Facebooku. O wyznaczonej godzinie rozpocznie się transmisja na żywo. Możesz działać we własnym tempie - nagranie pozostanie dostępne i można do niego wrócić.

Lokalizacja szkolenia: ONLINE (grupa na Facebooku, do której Cię dodam)