Każde miasto ma swoje symbole. Bamberka to jeden z nich. Najbardziej romantyczne miejsce w Poznaniu, gdzie spotykają się pary przed wyjściem na pierwszą randkę. Stojąc tam z aparatem i robiąc notatki czułam się jak w Weronie. Moja Bamberka to kobieta dojrzała, silna i pewna swojej wartości. Zdjęłam jej z ramion koromysło, dość już się nanosiła. Ta rzeźba to mój prywatny ukłon w stronę Poznania, mojej drugiej ojczyzny.

Warsztat powertex w Kreatywnie.com

Na tym warsztacie nauczę Cię tworzyć rzeźby przestrzenne z pomocą ... kawałków tkanin i gipsowej główki! Stworzymy kobiecą postać, wyjątkowe struktury, użyjemy tkanin i technik metalizowania.

Technika stone art w nowej odsłonie. Program, który dostarcza wielu artystycznych wrażeń.

Powertex to uniwersalny, wszechstronny i nieszkodliwy dla środowiska utwardzacz na bazie wody. Stwarza w praktyce nieograniczone możliwości łączenia chłonnych materiałów, takich jak tkanina, papier, karton, skóra z samoutwardzalnymi glinami, betonem, kamieniem, ceramiką, gipsem, drewnem, piaskiem. Funkcjonuje zarówno jako spoiwo jak również baza do produktów takich jak Stone Art, pigmentów i past.

Dzięki Powertex można stworzyć rzeźby ogrodowe, misy, dekoracje okolicznościowe, obrazy, biżuterię, i o wiele więcej!


Czas trwania: 4-5 godzin

Cena: 249 zł

 

Opłata rezerwacyjna: 249 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorota Freitag, Piekary 10 m. 3, Poznań.

 

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m. 3, Poznań.

---------------------------------

Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm