Postacie powertex projekt Masaj

Aby nauczyć się budować postaci w technice powertex nie musisz być rzeźbiarzem. Ta intuicyjna technika oparta na półfabrykatach to najczystsza przyjemność z twórczej zabawy. Podczas tego warsztatu wykonasz postać w stylu afrykańskim. Soczyste barwy i wyjątkowe struktury to doskonały wstęp do budowania postaci.

Powertex stone art - kobiety

Kawałki tkanin i styropian to baza do powstania niezwykłych sylwetek kobiecych. Technika stone art w nowej odsłonie. Niezwykłe efekty, dużo technik, klasyczne kształty. Program, który dostarcza wielu artystycznych wrażeń.

Powertex stone art - Bamberka, warsztaty online

Kawałki tkanin i gipsowa głowa to baza do powstania niezwykłej sylwetki kobiecej - Bamberki, nieoficjalnego symbolu Poznania. Technika stone art i metalizowanie. Niezwykłe efekty, dużo technik. Mój prywatny rzeźbiarski ukłon w stronę Poznania.

Powertex stone art - rzeźba przestrzenna

Na tym warsztacie wykonamy przestrzenne rzeźby z wykorzystaniem gotowych elementów w technice imitacji kamienia - stone art. Uzyskamy niezwykłe struktury i nauczymy się je bielić. Stwórz swojego anioła, Ikara lub rzeźbę abstrakcyjną.

Powertex przestrzennie - misa w technice stone art

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarkich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofukcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych. Misa, którą stworzysz opiera się na gotowych półfabrykatach i masie, którą wykonasz wspólnie ze mną. Nauczysz się wykonywać ciekawe efekty strukturalne w oparciu o tkaniny. Dodatkowo wykorzystasz technikę złoceń i farby kredowe. Wykonanie misy nie wymaga żadnych umiejętności.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji