Od Mood board'u do projektu – mapa Twojego stylu we wnętrzach

Warsztaty zaczniemy od pomysłu!

Mood board to nic innego jak zbiór inspirujących Cię przedmiotów, kolorów, tkanin, materiałów, które najlepiej określają Twój wymarzony styl wnętrza. Jest bardzo pomocny przy planowaniu i projektowaniu. Wykonany spontanicznie, potrafi okazać się niezwykle trafny.
Może mieć postać cyfrową – np. na popularnym serwisie Pinterest lub np. niecyfrową czyli wykonaną z papieru, tkanin, kawałków drewna, brokatu, wikliny itp.
Nasze warsztaty rozpoczniemy indywidualnym mood boardem, który będzie Twoją wskazówką do technik i kolorów, które wykorzystasz podczas malowania mebla.

Przykład mood boardu skandynawskiego, który wykorzystałam do pomalowania półki farbami kredowymi

https://pl.pinterest.com/kreatywniecom/moodboard-skandynawski/

Mood board kobieca enklawa - przykład, który wykorzystałam do pomalowania toaletki

https://pl.pinterest.com/kreatywniecom/moodboard-kobieca-enklawa-toaletka/

Weź swój mebel i przyjdź na warsztaty stylizacji wyjątkowymi farbami kredowymi! Dzięki zupełnie prostym technicznym wskazówkom możesz osiągnąć spektakularne efekty w stylu shabby chic, vintage, eco chic. Wielokolorowe przecierki, stylizacja szablonami, patynowanie - wszystkiego nauczysz się na przykładzie własnego mebla.

Skąd wzięła się moja fascynacja farbami kredowymi?

Bo lubię pracować z najlepszymi :).
Wykorzystuję farby do stylizacji mebli w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Moja formuła warsztatowa, zakłada, że każdy uczestnik przynosi swój mebel - nigdy nie wiem jaki. Mam więc na warsztacie płyty, okleiny, lakierowane drewno lub podłoże pokryte kilkoma warstwami farby ftalowej czyli olejnej. Założenie jest takie, że stylizacja ma się zakończyć w ciągu 3-4 godzin. Jakie farby sprostają takiemu zadaniu? Tylko kredowe. Mają nieporównywalną przyczepność, nie wymagają użycia primerów, do tego są bardzo trwałe.

Odnajduję się w stylistyce vintage, eco chic, shabby chic, loft i rustykalnej. Techniki malarskie, które stosuję doskonale współgrają z właściwościami farb kredowych - widoczne ślady pędzla i przecierki to efekt zamierzonych starań.
Fascynuje mnie głęboki matowy odcień tych farb i lubię wyczuwać je pod palcami. Do tego nie posiadają zapachu, a producent starannie dobrał do nich mieszankę naturalnych wosków i doskonały lakier.
Na warsztaty zabierz własny stołeczek, stoliczek, szafkę, półeczkę - wielkość mebla ogranicza:
- czy możemy go wziąć pod pachę i swobodnie przynieść do pracowni
- czy zmieści się na powierzchni warsztatowej (ok. 50x100 cm)

Proszę o przemyślane decyzje odnośnie obiektu warsztatowego, malowanie to trochę sport wysiłkowy :) - zawsze można skonsultować się też telefonicznie:
602 210 868. Zależy nam na tym, żeby podczas 4 godzin skończyć pracę nad projektem. 

Zapewniam:
- niezapomniane wrażenia z przyjemności posługiwania się farbami kredowymi w dostępnej palecie
- zestaw szablonów - nasze około 10-letnie zbiory
- niezbędne narzędzia pracy
- wskazówki instruktora, przyjazną atmosferę i mały poczęstunek.

Czas trwania: 4 godziny
Cena: 190 zł

Opłata rezerwacyjna: 190 zł, numer konta 76 1140 2017 0000 4402 0485 0154, dane do przelewu: Kreatywnie.com Dorota Freitag, Piekary 10 m. 3, 61-823 Poznań.

Lokalizacja szkolenia: Kreatywnie.com, ul. Piekary 10 m. 3, Poznań.

---------------------------------
Jeśli nie udało ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową - być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail. Zapisy można kierować na kreatywnie@poczta.fm