Kreatywne warsztaty w Poznaniu

Malowanie intuicyjne - obraz mixmediowy

Szukasz ciekawych inspiracji? Punktem wyjściowym tego warsztatu będzie prosty cytat, przekonanie, sentencja. Intuicja poprowadzi Cię w wyborach treści, a ja będę wspierać jeśli chodzi o dobór technik. Ten warsztat jest niesamowicie emocjonalny, jednocześnie wnosi sporo technik. Nauczysz się malować techniką suchego pędzla. Punktem wyjściowym będzie kolor czarny. Zastosujemy złocenia, szablony, papier ryżowy i mnóstwo dodatków mixmediowych. Wybierz cytat, a ja zajmę się środkami wyrazu.

Spękania powertex

Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych. Na warsztacie nauczę Cię tworzenia struktur ze spękaniami na różne sposoby. W zależności od proporcji i materiałów można utworzyć różne wielkości spękań. Pokażę Ci również niezwykłą technikę kolorowania woskiem. W połączeniu z szablonami stworzysz niezwykłe obrazy.

Anioł powertex

Stwórz swojego anioła! Najbardziej popularny przedmiot warsztatowy w nietypowej odsłonie z dodatkiem mnóstwa technik. Z powodzeniem wykorzystasz je w innych projektach, a przy okazji stworzysz niepowtarzalne dzieło.

Powertex stone art - rzeźba przestrzenna

Na tym warsztacie wykonamy przestrzenne rzeźby z wykorzystaniem gotowych elementów w technice imitacji kamienia - stone art. Uzyskamy niezwykłe struktury i nauczymy się je bielić. Stwórz swojego anioła, Ikara lub rzeźbę abstrakcyjną.

Uwiecznij wspomnienia - powertex mixmedia

Każdy z nas ma pod ręką przedmioty, których trudno się pozbyć, bo wiążą nas z nimi wspomnienia. Kuchenne przybory, nożyczki od babci, zaschnięte pędzle, śrubki od taty. Uwiecznij je na mixmediowym przestrzennym obrazie powertex. Przynieś swoje skarby, a wspólnie ułożymy z nich kompozycję godną oprawy i ekspozycji!

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji