Muzyczne impresje decoupage

Technika decoupage 3D w nowej odsłonie. Mimo wielu lat praktyki ciągle odkrywam coś nowego i ten projekt Stamperii jest tego najlepszym przykładem. Pokażę Ci pasty, które znasz, w zupełnie nowym zastosowaniu! Sięgniemy po nowe produkty, żeby wzmocnić efekty strukturalne. Proste zasady, pomoc w doborze kolorów, odpowiednio dobrane preparaty i narzędzia to podstawa sukcesu.

Zimowe domki decoupage - warsztat o technikach 3D

Świat zaśnieżonych świątecznych domków. Dwa sprawdzone sposoby na budowanie efektu 3D na przykładzie papieru klasycznego. Jeśli podczas jednego warsztatu chcesz nauczyć się łączenia wielu elementów w klimacie świątecznym te zajęcie są dla Ciebie. Około 3 godzin, mnóstwo materiałów, nowe doświadczenia.

Malowanie intuicyjne - obraz mixmediowy

Szukasz ciekawych inspiracji? Punktem wyjściowym tego warsztatu będzie prosty cytat, przekonanie, sentencja. Intuicja poprowadzi Cię w wyborach treści, a ja będę wspierać jeśli chodzi o dobór technik. Ten warsztat jest niesamowicie emocjonalny, jednocześnie wnosi sporo technik. Nauczysz się malować techniką suchego pędzla. Punktem wyjściowym będzie kolor czarny. Zastosujemy złocenia, szablony, papier ryżowy i mnóstwo dodatków mixmediowych. Wybierz cytat, a ja zajmę się środkami wyrazu.

Spękania powertex

Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych. Na warsztacie nauczę Cię tworzenia struktur ze spękaniami na różne sposoby. W zależności od proporcji i materiałów można utworzyć różne wielkości spękań. Pokażę Ci również niezwykłą technikę kolorowania woskiem. W połączeniu z szablonami stworzysz niezwykłe obrazy.

Anioł powertex

Stwórz swojego anioła! Najbardziej popularny przedmiot warsztatowy w nietypowej odsłonie z dodatkiem mnóstwa technik. Z powodzeniem wykorzystasz je w innych projektach, a przy okazji stworzysz niepowtarzalne dzieło.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji