Powertex stone art - rzeźba przestrzenna

Na tym warsztacie wykonamy przestrzenne rzeźby z wykorzystaniem gotowych elementów w technice imitacji kamienia - stone art. Uzyskamy niezwykłe struktury i nauczymy się je bielić. Stwórz swojego anioła, Ikara lub rzeźbę abstrakcyjną.

Uwiecznij wspomnienia - powertex mixmedia

Każdy z nas ma pod ręką przedmioty, których trudno się pozbyć, bo wiążą nas z nimi wspomnienia. Kuchenne przybory, nożyczki od babci, zaschnięte pędzle, śrubki od taty. Uwiecznij je na mixmediowym przestrzennym obrazie powertex. Przynieś swoje skarby, a wspólnie ułożymy z nich kompozycję godną oprawy i ekspozycji!

Ikona decoupage

Chcesz nauczyć się złoceń i reliefów? Opanowałaś już kilka technik decoupage i szukasz dla siebie nowości, inspiracji, wyzwania? Lubisz łączyć materiały i struktury, poszukujesz nowych technik, chcesz doskonalić warsztat? A może jesteś osobą początkującą, ale po prostu podoba Ci się ikona?

Efekt rdzy

Podczas warsztatu wykonamy pudełko z imitacją starych zardzewiałych drzwi. To strukturalny projekt, który zawiera elementy stone art i barwienie pigmentami oraz farbami mineralnymi.

Powertex wielkanocnie

Wiosenna edycja warsztatów o technice powertex na przykładzie pisanek. Podczas jednego warsztatu wykonamy 3 projekty używając kilku technik przydatnych do samodzielnego tworzenia rzeźb i obrazów. Efekt kamienia - stone art, patynowanie i bielenie, spękania, stemple i barwienie. Wykonamy wspólnie różne typy mas plastycznych. Będzie barwnie, różnorodnie i twórczo.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji