Warsztaty indywidualne

Indywidualne warsztaty na dowolny temat z mojej oferty. Wybierz dogodny weekend i umów się na spotkanie.

Plener z farbami kredowymi

Weekendowe wyjazdowe warsztaty o farbach kredowych, podczas których wspólnie popracujemy nad 4 projektami. Cena warsztatów zawiera nocleg, wyżywienie (obiadokolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę). Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Relax w Tarnowie Jeziernym.

Decoupage i cieniowania wielobarwne - pittorico

Czy Ty też uważasz, że wielobarwne cieniowania malarskie to trudny temat? Wielu pasjonatów decoupage mimo wieloletniego doświadczenia nie wykorzystuje tej techniki. Tymczasem nie musisz mieć talentu, żeby nauczyć się dobrze cieniować. Pokażę Ci techniki, które opracowałam wykorzystując doświadczenia zebrane na warsztatach. Cieniowanie, które zawsze wychodzi! Proste zasady, pomoc w doborze kolorów, odpowiednio dobrane preparaty i narzędzia to podstawa sukcesu.

Technika serwetkowa - decoupage dla początkujących

Czy wiesz, że solidnych podstaw techniki decoupage możesz nauczyć się w 1 dzień? Na przykładzie 3 projektów omówię kilka technik, wyjaśnię kolejność i użycie sprawdzonych profesjonalnych preparatów oraz potrzebne narzędzia. Brak tłumaczeń na etykietach przestanie być przeszkodą. W krótkim czasie, z pewnego źródła dowiesz się jak swobodnie poruszać się po podstawowych technikach potrzebnych do wykonania efektownych przedmiotów użytkowych.

Decouapge i transfer zdjęć

Chciałabyś zacząć robić przedmioty dedykowane, z własnymi napisami i zdjęciami? Możesz nauczyć się kilku technik przenoszenia grafik i indywidualizacji prac w technice decoupage w ciągu 1 dnia. Przedmiotem warsztatów jest technika transferu prawostronnego, lewostronnego i lawendowego. Omówię każdą z nich wykonując osobny przedmiot.

Decoupage i techniki postarzania drewna

Lubisz przedmioty z duszą? Wokół Ciebie mnóstwo rzeczy, które aż proszą się o przerobienie na styl vintage? Lubisz nadawać użytkowym przedmiotom drugie życie? Ten kurs o efektach specjalnych na drewnie jest dla Ciebie. Nauczę Cię techniki postarzania przedmiotów drewnianych za pomocą patynowania i efektu kornika. Omówimy wykorzystanie preparatów postarzających i patynujących.

Decoupage i reliefy - pasty, koronka, wypukłości

Lubisz struktury, reliefy, wypukłości? Pasty strukturalne to ciągle temat dla Ciebie nowy i nieznany? Koniecznie spróbuj struktury koronki, reliefów z szablonów i wypukłości z past mineralnych. Poznasz trzy różne sposoby tworzenia dekoracji wypukłych w połączeniu z techniką decoupage.

Decoupage i spękania

Podczas jednego dnia warsztatowego wykonamy 3 przedmioty z wykorzystaniem spękań jednoskładnikowych, spękań dwuskładnikowych syntetycznych i tzw. delikatnych. Dodatkowo zastosujemy technikę złoceń, farby kredowe, szablony i patynowanie.

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji