Mam jedyną w życiu szansę zobaczenia najpiękniejszego wodospadu na świecie. Jest tylko jedno "ale". Muszę tam dolecieć awionetką i dopłynąć łodzią. Kiedy patrzę na pilota, jego rozpiętą koszulę i poimprezowy wizerunek, a później na coś co przypomina fiata 126 P z przypiętymi skrzydłami szczerze nie wiem czy dam radę. Boję się latać. Nawet Jumbo jet'em.

Ręce mam spocone, oddech szybki, serce za chwilę wyskoczy mi z klatki. Albo się przekręcę, albo polecę. Tylko jak wejść do tego samolotu z własnej woli. Wtedy postanawiam sięgnąć po magiczny środek każdego globtrotera. Żelazny zapas koniaku na dolegliwości żołądkowe. Wstydliwie chowam się w toalecie na lotnisku i w desperacji wypijam solidny łyk rozgrzewającego napoju.

Działa. Mięśnie się rozluźniły, strach jakby mniejszy. Powolutku rozsiadam się na siedzeniu w awionetce. Kiedy startuje ... czuję jakbym wyciągnęła ramiona i uniosła się w górę. Nic nie wciska mnie w fotel. Unoszę się łagodnie, naturalnie, podziwiam czubki drzew, a później rzekę Orinoko.

Mało brakowało, tak niewiele, a sama pozbawiłabym się najpiękniejszego przeżycia z całej mojej podróżniczej przygody. Jestem na siebie zła za ten koniak i za to, że prawie stchórzyłam.

Strach ma wielkie oczy. Potrafi wbić w ziemię, unieruchomić w mieszkaniu, sprawić, że ominie nas coś wyjątkowego. Podszeptuje, nie rób, po co Ci to, zaczekaj. Warto czasami udać, że go nie ma. Doświadczać po swojemu. Niekoniecznie po koniaku :).

Dziś mam dla Ciebie kolejną inspirację. Idą Święta, nie czekaj, spróbuj czegoś nowego. Zdążysz z prezentami, zróbmy je wspólnie.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com

Bombka w stylu rustykalnym from Kreatywnie.com Dorota Freitag on Vimeo.

Użyłam poniższych materiałów:
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Podklad-bialy-akrylowy-100-ml/996
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Farba-akrylowa-kosc-sloniowa-230-ml/966
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Farba-akrylowa-orzech-50-ml/970
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Farba-akrylowa-brazowy-50-ml/971
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Farba-akrylowa-kasztan-50-ml/974
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Farba-akrylowa-sosna-50-ml/973
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Heavy-body-gel-100-ml%2C-matowa-opalizujaca/1077
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Kulki-male-230-ml/997
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Pasta-sniegowa-50-ml/581
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Pasta-modelarska-biala-mixmedia/965

Rozwijaj swoją kreatywność

Co tydzień w Twojej skrzynce garść inspiracji